Istorija

Esu Justina, kūrybinės rankos ir siela erdvės kurioje dabar esate. Gyvenime niekas neturėtų vykti be meilės, atsidavimo ir tikros aistros, sudėjus visa tai į vieną – 2012m. gimė prekės ženklas JUST.IN.

Aistra madai, meilė kūrybai, vintažo paieškoms, polėkiui, akimirkoms, dienos ritualams, kelionėms, svajonėms, kitaip tariant – g y v e n i m u i … Šias sukauptas vertybes ir atradimus įamžinu limituoto leidimo drabužių, odos aksesuarų ir papuošalų pasaulyje. Kiek save atsimenu, esu užsispyrusi “ieškotoja”. Labai kantriu ir kūrybingu keliu einu vedima dideliu tikėjimu. Po odos dizaino studijų, Šiaulių universitete, sukūriau odinių aksesuarų liniją, o pastaruosius porą metų daug laiko praleidau susitikdama su nuostabiais savo klientais Baltijos šalių dizaino renginiuose.

Riboto leidimo JUST.IN puslapyje rasite aksesuarus, Jums kurtus dienos „prieskonius“, kurie, tikiuosi, įkvėps Jūsų gyvenimo tėkmę ir praskaidrins įprastą dienos rutiną… Visi gaminiai yra rankų darbo, su begaliniu atsidavimu, kantrybe ir patirtimi pagaminti mano pačios, siuvėjos Vidos bei šeimyninės komandos – dukros Auksės ir mamos Lauros rankomis.

Kur rasti

Studija įsikūrusi jau neveikiančioje, seniausioje avalynės fabriko teritorijoje „Elnias“, netoli Talkšos ežero. Ramiame ir jaukiame Lietuvos mieste – Šiauliuose.

Kūrybos kelias

Pradedant nuo aukščiausios kokybės odos pasirinkimo aksesuarams, bei audinių paieškų drabužiams, kiekvienas gaminys yra pjaustomas, sukerpamas rankomis, formuojamas ir rūpestingai bei atidžiai siuvamas. Audinių paieškoms skiriu ypatingą laiką, kurio metu su pasimėgavimu ieškau likviduotų likučių, kas nuolatos įkvepia panaudoti jau esamas, atrastas, limituoto kiekio „atsargas“ – tvariai ir etiškai. Taip prasideda kūryba su aistra ir gražia misija – panaudoti tai, kas turi savo vertę ir įprasminti tai, kas jau kruopščiai sukurpta. Tausojant mūsų pramonės ir gamybos resursus.

Papuošalai

Ilgai ieškojusi smulkiausio pasaulyje, stiklo liejimo meistrų pagaminto micro biserio, buvau apdovanota – radau jį ir turiu progą patikrinti savo bei mano darbščiųjų pagalbos rankų kantrybę, taip dedikuodama didžiausią savo aistrą istoriniam palikimui.

Su pasididžiavimu veriame riboto leidimo papuošalų kolekciją.

Kūrybai naudojami „Swarovski“ kristalai, sidabras 925, gėlavandeniai perlai, vintažiniai (1880 m. – 1920m. ) Italų gamybos stiklo karoliukai, nat. akmenys ir kt…

Kiekvienas JUST.IN gaminys yra ilgas paieškų kelias, nauja idėja, kantrus darbas ir 100% rankų darbas.